Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

POZNAŃ/WIELKOPOLSKA - POMOC DROGOWA FAST TRANS
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Mapa Pomocy Drogowych w Polsce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
fasttrans
Syrenka

Dolaczyl: 18 Maj 2012
Skad: Poznań

PostWyslany: Sob Kwi 06, 2013 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin36 nie przypominam sobie aby z tej miejscowości było holowane auto i za tak niską cenę
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Robercik
Volkswagen

Dolaczyl: 13 Kwi 2010
Skad: Katowice, Chorzów

PostWyslany: Sob Kwi 06, 2013 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin36 napisal:
Mam pytanie , czy w Poznaniu jest jeszcze jedna firma o nazwie fastrans ?? a może jest jakaś podobna do Was ?? Bo chciał bym się dowiedzieć jak z Poznania do miejscowości Bobrowice można przewieźć zepsute auto za cenę 400 zł , miałem klienta który się pochwalił że ja chciałem 850 zł a on sobie załatwił firmę o nazwie cyt : " fas.... coś tam , nie pamiętał dokładnie " , było to dokładnie w grudniu , zaraz przed świętami . Piszę teraz , bo pech chciał że znowu mu się zepsuło z tym że na terenie Krosna i dopiero dzisiaj mi o tym powiedział . Jeżeli to Wy to podajcie mi tą receptę jak można na takim czymś zarobić i się jeszcze rozwijać w tej branży . Jeżeli to nie Wasza firma to może podpatrzcie jak oni to robię i podajcie dalej , będziemy wszyscy bogaci SmileSmile

Miał kolega po drodze Very Happy Dziś z oferii; zlecę transport ciągnika 5,5tony z gniezna gdzieś tam oferta naszego kolegi 2,5zł za km. Pewnie też ma po drodze.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Robercik
Volkswagen

Dolaczyl: 13 Kwi 2010
Skad: Katowice, Chorzów

PostWyslany: Sob Kwi 06, 2013 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzedzam twojego priva że to niby nie moja sprawa. Jednak to moja sprawa bo przez takich jak ty jak mówie 3zł +viatol za samochód do 3,5 masy to słysze śmiech w słuchawce.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Sob Kwi 06, 2013 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On ma tak dużą firmę że wszystkie kursy ma po drodze ... i dlatego potem słychać ... że średnia krajowa jest 1,20 a pan ma tu jakiś kosmos 3,00 !!! skandal ! ale to tak jak ślepy z kulawym przez dziurawy most - nic nie dociera ....
Marcin36
Polonez

Dolaczyl: 20 Kwi 2012
Skad: Lubuskie

PostWyslany: Nie Kwi 07, 2013 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muki , ale na oferi oferty firmy fastrans jest sporo i większość jest w koszcie 1,5 - 1,6 zł / km , nie wierzę że wszystko jest po trasie . I chyba ten kurs o którym pisałem jest możliwy , że za 400 zł jeżdżą . Niech mi ktoś powie jak to jest możliwe że za takie stawki idzie normalnie funkcjonować .

http://www.24h.sos.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora WP Kontakt
marwyk
Polonez

Dolaczyl: 15 Sie 2011
Skad: Kraków

PostWyslany: Nie Kwi 07, 2013 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś i jest to nawet na forum ten pan przez małe p mi to tłumaczył. Tak to wygląda jak nabierzesz sprzętu nowego w kredytach i trzeba potem to spłacać. Więc się jedzie żeby robić obrót i użytkować sprzęt i zarabiać na raty.
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Nie Kwi 07, 2013 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin36 napisal:
Muki , ale na oferi oferty firmy fastrans jest sporo i większość jest w koszcie 1,5 - 1,6 zł / km , nie wierzę że wszystko jest po trasie . I chyba ten kurs o którym pisałem jest możliwy , że za 400 zł jeżdżą . Niech mi ktoś powie jak to jest możliwe że za takie stawki idzie normalnie funkcjonować .

wyjaśniam - bo chciałem być delikatny - to było napisane z "przekąsem" ... że wszystko na powrocie ... Confused
jedrekkrak75
Volkswagen

Dolaczyl: 16 Lip 2011
Skad: kraków

PostWyslany: Pia Kwi 19, 2013 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chciałbym byc złosliwy ale reklamowanie pomocy drogowej na forum pomocy drogowych to jak noszenie drzewa do lasu!!!! no chyba ze pozycjonujesz sie postami ale o tym juz kiedys Muki napisał że to ZABRONIONE!!!
Powrot do gory
31arturo
Trabant

Dolaczyl: 20 Gru 2010
Skad: Trzcianka

PostWyslany: Sob Kwi 20, 2013 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama dzwignia hadlu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Mapa Pomocy Drogowych w Polsce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach